Poco Renewed Grade A++ | Poco M6 Pro LTE | Blue | 6.67 " | AMOLED | 256 GB | 4G | Android
- TootjadPoco Renewed
- Mudel: RPOpom6p-6bl11O
- Saadavus: 3
-
164€
Poco Renewed Grade A++ | Poco M6 Pro LTE | Blue | 6.67 " | AMOLED | 256 GB | 4G | Android
| All | |
| 3G | No |
| 4G | Yes |
| 5G | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 6.67 " |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade A++ |
| Gross depth (mm) | 168 mm |
| Gross height (mm) | 8 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 76 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4566 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer | Poco Renewed |
| Producer product family | Poco M6 Pro LTE |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.000102144 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


